Naujas pavadinimas ir nauja pradžia Lietuvos NT rinkoje

Naujas pavadinimas ir nauja pradžia Lietuvos NT rinkoje

Kas mes?

Pradėjome savo veiklą 2018 metais pavadinimu Realta.lt, tačiau dėl jau esamos įmonės Lietuvoje pavadinimu – Realta, mums teko pakeisti pavadinimą į NTera, kad neklaidintumėme savo klientų.

NTera yra pirmoji ir šiuo metu vienintelė nekilnojamojo turto agentūra Lietuvoje, kurios pagalba klientai gali parduoti savo būstą be komisinių mokesčių, taip sutaupydami tūkstančius.

Mes ne tik keičiame nekilnojamojo turto rinkos standartus, bet ir savininkų požiūrį į įprastas NT agentūras, bei turto pardavimo atlygio įkainius.

Iš kitų standartinių agentūrų išsiskiriame patrauklia kainų politika, ypatingu dėmesiu savo klientams ir profesionaliu, bei nuoširdžiu kolektyvu, kurio pagalba įtemptas ir sunkus procesas parduodant būstą taps daug paprastesnis.

Mūsų įkainiai

Mes išsiskiriame patrauklia kainų politika neimdami komisinio atlygio už parduotą būstą – ką daro kitos NT agentūros Lietuvoje. Fiksuotas mokestis už mūsų paslaugas leis jums pasirinkti norimą kiekį ir tipą paslaugų už labai prieinamą kainą.

Išsirinkdami vieną iš trijų paketų (“Mini, Midi arba Maxi”) jūs sumokėsite vienkartinį mokestį, už kurį jums suteiksime visas išvardintas paslaugas.

Visuose trijuose paslaugų paketuose mes suteikiame šias paslaugas: Skelbimų talpinimas į populiariausius Lietuvos skelbimų portalus, profesionalios fotografijos, NT profesionalo konsultacija, skambučių priėmimas, tinkamo pirkėjo atrinkimas ir preliminarus turto vertinimas.

Visos šios išvardinto paslaugos padės jums parduoti jūsų būstą greičiau ir saugiau ir tik už vienkartinį 99.00 eurų mokestį.

Papildomai siūlome paslaugas – 2D/3D vizualizacijos planus, savaitinius reportus ir dokumentų paruošimą sandoriui, kurios įeina į “Midi” paketą už 159.00 eurų mokestį. Ir sandorių teisinė informacija, naudingumo sertifikatai ir prezentacinis objekto aplankas, tai paslaugos kurios įeina į “Maxi” paslaugų paketą už 299.00 eurų vienkartinį mokestį.

Kodėl verta rinktis NTera?

Mūsų vizija, tapti didžiausia ir prieinamiausia platforma Lietuvoje – perkant, parduodant ar išnuomojant nekilnojamąjį turtą.

Mūsų įkainiai ir teikiamos paslaugos >

Sekite mus naujoje Facebook paskyroje

KomentaraiDownload apk miniclip android | android racing game on APKMod1.Com